banerNW.jpg
Menu
RSS

Koniec przygody Jakołcewicza. Zmiana trenera Victorii Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Po słabym początku sezonu włodarze Victorii Wrześni postanowili zareagować. We wtorek, 4 września swoją przygodę z biało-zielonymi kończy Czesław Jakołcewicz. Od środy zespół poprowadzi Tomasz Bekas.

gif 09.2018wrz.gif

s

- Decyzją Zarządu Wrzesińskiego Klubu MKS Victoria Września obowiązki trenera pierwszego zespołu z dniem 4 września przestaje pełnić Czesław Jakołcewicz. Zarząd Klubu pragnie podziękować trenerowi za osiągnięte dotychczas wyniki w sezonie 2017-2018, w tym za zdobycie mistrzostwa IV Ligi, oraz udział w meczach barażowych o awans do III Ligi Wielkopolskiej. Czesławowi Jakołcewiczowi Zarząd Klubu MKS Victoria Września życzy dalszych sukcesów zarówno w sferze sportowej jak i prywatnej - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Od jutrzejszego treningu obowiązki pierwszego trenera będzie pełnił znany w wielkopolskim środowisku Tomasz Bekas. Jego pierwszy sprawdzian już w najbliższą sobotę, 8 września. Wrześnianie podejmą u siebie Kotwicę Kórnik. Początek o 17:00.

REKLAMA: Twój Bank odmówił Ci kredytu na Twój wymarzony cel? To nie koniec świata! Nie musisz już błądzić po placówkach, bo u nas znajdziesz oferty wielu Banków i instytucji pozabankowych!

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria