banerNW.jpg
Menu
RSS

12 DRUŻYN POWALCZY W I TURNIEJU NOCNYM PIŁKI NOŻNEJ Wyróżniony

12 DRUŻYN POWALCZY W I TURNIEJU NOCNYM PIŁKI NOŻNEJ

Już 22 czerwca na boisku orlik w Nowym Folwarku wyjątkowe sportowe wydarzenie jakiego jeszcze w Gminie Września nie było – I Turniej Nocny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września.

REKLAMY

gif 5.2019 wrz.gif

nowak2typa4.gif

- Byłem kilka lat temu na podobnym wydarzeniu w Powidzu, gdzie boisko orlik jest pięknie położone tuż przy promenadzie niedaleko plaży. Niezapomniany klimat gry przy sztucznym świetle tak mi się spodobał, że postanowiłem zorganizować podobny turniej we Wrześni. Boisko orlik w Nowym Folwarku idelnie się do tego nadaje. Dużo przestrzeni wokół boiska, jest miejsce by przy okazji usiąść, odpocząć, porozmawiać i zjeść kiełbaskę z grilla.” - mówi Piotr Jedraszak, który wraz z Dominikiem Cichoński oraz Wrzesińskim Towarzystwem Piłki Nożnej organizuje to wydarzenie.

- Wspiera nas także Stowarzyszenie Psi-Jaciel, dziewczyny ze stowarzyszenia przygotują dla zawodników i kibiców pyszne placki oraz inne słodkości. Wspólnie będziemy zbierać środki na rzecz bezdomnych psów z wrzesińskiego schroniska. Za zebrane środki zakupimy nowe budy dla psów. Każda złotówka to mała cegiełka na dom dla bezdomnego psiaka, niech choć w schronisku ma zapewnione godne warunki do egzystencji. Liczymy na dobre serca piłkarzy i kibiców”- zachęca organizator turnieju.

W turnieju weźmie udział 12 drużyn. Zostaną one podzielone na 4 drupy po 3 zespoły, dwie najlepsze drużyny awansują do ćwierćfinałów, potem odbędą się półfinały, mecz o III miejsce i wielki finał, którego początek zaplanowany jest na godz. 0.45.

Chętnych zespołów było przynajmniej dwa razy tyle, ale w jeden wieczór i noc nie ma możliwości przyjęcia większej ilości zespołów. Co ciekawe w turnieju zagrają drużyny nie tylko z Wrześni, ale także także z sąsiednich miejscowości.”- cieszą się ze sporego zainteresowania organizatorzy.

Oto nazwy zespołów, które wystąpią w turnieju: Bierzglin, Synowie Biskupa, Staropolanka, FC Słupca, Dakar – Hurtownia Pianki Poliuretanowej, Młode Wilki, IgnasiakSport, Materiały Budowlane Andrzejewski, Orange.pl, Wooden Villa, Fit&Form oraz Kopcup.pl.

Losowanie grup turnieju odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godz. 20.30 w Ministerstwie Śledzia i Wódki (Września ul. Fabryczna 22).

Turniej rozpocznie się w sobotę 22 czerwca o godz. 18.00. Zakończenie planowane jest na godz. 01.00 w nocy. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to niecodzienne wydarzenie!

Turniej wspierają:

- Burmistrz Miasta i Gminy Września

- Stowarzyszenie Psi-jaciel

- Samorządowa Szkoła Podstawowa w Nowym Folwarku

- Intermarche Galeria Karuzela Września ul. Kolejowa 15

- Piekarnia Achim Staszak Września ul. Prusa 20

- Cukiernia Szwarc Września ul.Jana Pawła II 7

- Apteka Aspirynka Września ul. Sienkiewicza 20

- Ministerstwo Śledzia i Wódki Września ul. Fabryczna 22

- Dexon Poland Sp. z o.o.ul. Koszarowa 20

 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria