banerNW.jpg
Menu
RSS

B-day party w Beście. Zagraniczni goście Wyróżniony

B-day party w Beście. Zagraniczni goście

W najbliższy piątek, 27 stycznia w klubie Best huczne urodziny Dj Quest'a, który wraca do Wrześni z Wielkiej Brytanii. Za konsoletą również gość specjalny - Inusa Dawuda prosto z Niemiec.

meblepartnre4012017.gif

27 stycznia wrześnian będzie bawił Quest - w przeszłości rezydent Klub Best Września. Jubilat to obecnie mieszkający w Anglii autor cotygodniowej audycji "QUEST IN THE MIX", którą możecie usłyszeć w każdy piątek o 10 PM na antenie Polish Radio London od ponad roku. DJ z 17-letnim stażem. Można było go usłyszeć m.in. w takich klubach jak: Pacha Poznań, Pacha Sharm El Sheik, Hard Rock Cafe Sharm El Sheikh i wielu innych. Wieloletni reprezentant DJ's Team'u MISS CLUB POLAND. (Fanpage: www.facebook.com/questdjpl, Soundcloud: www.soundcloud.com/questdj).

Na głównym parkiecie zagrają dla Was gość wieczoru - jubilat Quest, a także na saksofonie, gość specjalny: Inusa Dawuda / Hamburg - Niemcy, którzy wspomagani będą przez rezydentów - taneczne przeboje z gatunku house music zaserwują Wam: Svinny & Oscar Monterial. Dolny parkiet - gramy przeboje dance oraz disco - do zabawy zaprasza DJ Skyline!

Start: 21.00
Wstęp - 5 zł (do 22.00), 8 zl (22.00-23.00)
PANIE DO 22.00 WSTĘP WOLNY!
Ceny gwarantowane do 23.00 - zastrzegamy sobie prawo zmiany ceny przez kasjera po tym czasie!

REZERWACJE:
- on-line: http://rezerwacje.klubbest.pl/
- telefonicznie: 608 44 77 72

Wstęp dla osób z rocznika 2000 i starszych!
Uwaga! Wstęp do klubu tylko z dowodem tożsamości - szczególnie dotyczy to osób w wieku do 25 roku życia!
Na wejściu obowiązuje selekcja.

Inusa Dawuda znany także jako „Czarny Faraon” jest byłym bokserem-amatorem w wadze półciężkiej, wszechstronnie utalentowanym piosenkarzem, kompozytorem piosenek, saksofonistą i artystą estradowym. To właśnie różnorodność artystyczna napędziła jego międzynarodowy sukces. ‘Rumours Digi Digi’, ‘Down Down Down’ ‘Morning Light’ oraz ‘Rub-A-Dub-Girl’ to tytuły tylko kilku melodii, które Inusa Dawuda wyśpiewał w sposób charakterystyczny dla muzyki ragga, pokazując przy tym swój niesamowity talent wokalny. Dzięki talentowi właśnie, nawiązał współpracę i otrzymał wsparcie przy nagrywaniu swoich kawałków od jednego z największych gigantów muzyki house Ericka Morillo, a jego utwory emitują obecnie rozgłośnie radiowe na całym świecie.

Na przełomie lat 2009/2010 oficjalnie uznany jako zagraniczny artysta odnoszący największe sukcesy na terytorium Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw. Tylko tutaj jego singiel ‘Rumours-Digi Digi’ w radio puszczano więcej niż milion razy, przebijając przy tym stream zagranicznych kolegów po fachu, za co zdobył wyrazy uznania od m.in. Lady Gaga czy Davida Guetta. Utwory Inusa Dawuda, których letnie dźwięki zniewoliły fanów w Europie i poza nią wydawane są przez BMG, Universal Music, Pacha Recordings, Tiger Records- Kontor Records, Hed Kandi czy Kingdom of Music. Rosnąca popularność jego muzyki ma swoje odbicie na play listach i klubowych listach przebojów na całym świecie. Inusa Dawuda odnosi także sukcesy w takich gatunkach muzycznych jak smooth jazz/chill out hitami takimi jak ‘Morning Light’ w Café del Mar album vol. 9. A jego Albumy Smooth Jazz i muzyki Lounge “Dreamily, Daydream and Wandering Minds” to obecnie połączenie muzyki jazz, lounge and deep house. Talenty wokalny, do gry na saksofonie oraz performera odkrywają jego niesamowitą muzyczną wszechstronność, która przykuwa uwagę publiczności z całego świata.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. materiał prasowy

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria