banerNW.jpg
Menu
RSS

Jedyne w swoim rodzaju. Po raz piąty przyjadą na camping! Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Za nieco ponad miesiąc jubileuszowa 5. odsłona imprezy dla fanów motoryzacji. Przed nami 2getair 2017, czyli weekend z odpicowanymi autami, muzyką i rozrywką na świeżym powietrzu. A to wszystko na campingu we Wrześni. Zobaczcie jak było w poprzednich latach.

Jak informując organizatorzy, w tym roku napłynęło już ponad 500 zgłoszeń. Po szczegółowej selekcji zostanie wybranych 89 najciekawszych pojazdów. Zobaczymy je na wrzesińskim campingu w dniach od 21 do 23 lipca. Z roku na rok poziom imprezy coraz wyższy. Nadal można zgłosić swoje auto.

- Myślicie, że to już koniec szansy na to aby pojawić się na piątym 2getair?! Nic bardziej mylnego! Wciąż mamy kilka nieopłaconych zgłoszeń a poziom nowych projektów napływających na skrzynkę jest naprawdę imponujący. Jak co roku stosujemy więc system nadpisywania. Auto, które najdłużej zajmuje status zaakceptowanego ale nieopłaconego ustępuje miejsca świeżej krwi i tak kolejno. Kończcie samochody, bierzcie za aparat i prześlijcie zgłoszenia. Nadal jest szansa aby pojawić się na jednym z najbardziej klimatycznych zlotów w Polsce! - czytamy na oficjalnym profilu na FB TUTAJ.

W programie, jak co roku, na pewno nie zabraknie dobrej muzyki, prezentacji aut, pokazów, stoisk partnerów i przede wszystkim udanej zabawy. Impreza co roku cieszy się również sporym zainteresowaniem zwiedzających mieszkańców Wrześni i okolic. W poprzednich latach wejściówka kosztowała 10 zł.

Dodajmy, że organizatorami jest grupa 2GetAir, na czele z wrześnianinem Łukaszem Gumiennym.

14715673_669357329887060_8445921038626335174_o.jpg

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria