Koniec tolerowania parkowania w bramach strażaków!

Druhowie z OSP Pyzdry wystosowali ważny apel do mieszkańców. Koniecznie przeczytaj i zapamiętaj. Czas ma największe znaczenie.

Nocny wypadek osobówki. Uderzyła w ogrodzenie i dachowała

W nocy 7 stycznia policja, pogotowie oraz straż pożarna interweniowały w Górnych Grądach (gm. Pyzdry).

Groźny wypadek osobówki. Kierowca zasnął podczas jazdy

W miejscowości Rataje (gm. Pyzdry) doszło do wypadku samochodu osobowego. Kierowca stracił panowanie, dachował i zatrzymał się na terenie prywatnej posesji.

Jarmark Bożonarodzeniowy! Zapraszamy do współpracy wystawców

Najpiękniejsze polskie święta już za niedługo, dlatego rozpoczynamy przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wyjątkowa impreza dla dzieci i ich rodziców odbędzie się 4 grudnia, w parku przy Pl. Sikorskiego w Pyzdrach. W programie kiermasz i spotkanie z Mikołajem.

Czołowe zderzenie osobówek w Pyzdrach

30 września (o godzinie 13:45) dyżurny SKKP PSP we Wrześni otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na drodze wojewódzkiej 442 w Pyzdrach.

Pyzdry zapraszają na dożynki i piknik rodzinny!

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminno-Parafialne i piknik ,,Od ziarenka do bochenka”, które odbędą się 15 sierpnia. Wzorem wprowadzonej w zeszłym roku zmiany, ponownie impreza odbędzie się na terenie przy wiatraku w Pyzdrach. Początek o godz. 14:00. Szczegóły na plakacie!

Samolot pomagał strażakom gasić pożar

W czwartek, 21 lipca kilka zastępów straży pożarnej interweniowało w miejscowości Łupice (gm. Pyzdry). W ten upalny dzień ogień pojawił się na polu oraz w lesie. 

Niebezpieczny pożar ściółki leśnej

16 lipca (o godzinie 10:56) Dyżurny SKKP PSP we Wrześni otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru ściółki leśnej w miejscowości Trzcianki (gmina Pyzdry). Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar ściółki leśnej na obszarze ok. 300 metrów kwadratowych.

Przed nami Wystrzałowe Pyzdry! (program)

Mając na uwadze barwną i chlubną historię naszego miasta serdecznie zapraszamy Państwa na Wystrzałowe Pyzdry. Wydarzenie zaplanowano na 23 lipca, na Stadionie Zawarciańskim.

Trwa przebudowa rynku. Jednocześnie badania archeologiczne

Od kilku tygodni trwają prace rewitalizacyjne rynku w Pyzdrach.