Od maja ruszy przebudowa centrum Pyzdr!

Gmina Pyzdry wkrótce przystąpi do przebudowy centrum Pyzdr. Inwestycja uzyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 2 mln 800tys. zł. Realizowana będzie od początku maja 2022 roku, a zakończenie zaplanowane jest na połowę listopada 2022 r.

Już wkrótce Jarmark Wiosenno-wielkanocny!

Zapraszamy Wystawców na Jarmark Wielkanocny. Dzieła sztuki rękodzielniczej, smaczne potrawy, a także rośliny i krzewy ogrodowe ˗ wszystko, co kojarzy się ze Świętami Wielkanocnymi i wiosną. To chcemy zaproponować mieszkańcom gminy Pyzdry i naszym gościom – zapowiadają władze gminy Pyzdry.

Strażacy z Pyzdr wkrótce otrzymają nowy wóz bojowy

Strażacy w ciągu ostatnich kilku dni walczyli ze skutkami silnego wiatru. Usuwali połamane drzewa i konary blokujące drogi. Wczoraj wzięli udział w zebraniu sprawozdawczym swojej jednostki. Bez alarmu się jednak nie obyło…

Pyzdry podsumowały 30. Finał WOŚP

Kolejny, już 30. finał WOŚP, pokazał, że lubimy wspierać największą akcję charytatywną w naszym kraju. Dziś (środa, 2 lutego) dokonujemy ostatecznego podsumowania pyzdrskiego finału, bowiem zakończyła się ostatnia licytacja.

Strażacy gasili pożar sadzy w Pyzdrach

Strażacy z Wrześni i Pyzdr interweniowali 31 stycznia w Pyzdrach.

Złodzieje okradli myjnię bezdotykową

12 stycznia policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży. Mieszkaniec Pyzdr poniósł straty na kwotę 4 tys. zł.

Przemek Kossakowski odwiedził Pyzdry!

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim było dla nas najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w 2021 roku – podkreśla organizator Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pyzdrach!

Mamy przyjemność zapowiedzieć kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w naszym powiecie.

Gmina Pyzdry otrzymała milion zł za szczepienia

Pyzdry otrzymały 1 mln zł w ramach rządowego konkursu dla samorządów „Rosnąca odporność”.

Zbiornik Szybski po renowacji

Zakończyła się renowacja zbiornika małej retencji przy ul. Szybskiej w Pyzdrach. Najbardziej zamulony i zarośnięty staw został oczyszczony, a skarpy naprawione.