Pyzdry zapraszają na dożynki i piknik rodzinny!

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminno-Parafialne i piknik ,,Od ziarenka do bochenka”, które odbędą się 15 sierpnia. Wzorem wprowadzonej w zeszłym roku zmiany, ponownie impreza odbędzie się na terenie przy wiatraku w Pyzdrach. Początek o godz. 14:00. Szczegóły na plakacie!

Samolot pomagał strażakom gasić pożar

W czwartek, 21 lipca kilka zastępów straży pożarnej interweniowało w miejscowości Łupice (gm. Pyzdry). W ten upalny dzień ogień pojawił się na polu oraz w lesie. 

Niebezpieczny pożar ściółki leśnej

16 lipca (o godzinie 10:56) Dyżurny SKKP PSP we Wrześni otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru ściółki leśnej w miejscowości Trzcianki (gmina Pyzdry). Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar ściółki leśnej na obszarze ok. 300 metrów kwadratowych.

Przed nami Wystrzałowe Pyzdry! (program)

Mając na uwadze barwną i chlubną historię naszego miasta serdecznie zapraszamy Państwa na Wystrzałowe Pyzdry. Wydarzenie zaplanowano na 23 lipca, na Stadionie Zawarciańskim.

Trwa przebudowa rynku. Jednocześnie badania archeologiczne

Od kilku tygodni trwają prace rewitalizacyjne rynku w Pyzdrach.

Noc Świętojańska w Pyzdrach!

Nawiązanie do tradycji i dobra zabawa. Idealna pogoda i duża frekwencja. Taka była sobotnia Noc Świętojańska w Pyzdrach.

Prawie 20 mln zł na inwestycje w gminie Pyzdry!

20 czerwca Burmistrz Pyzdr podpisał umowę na budowę 16-kilometrowego odcinka sieci gazociągowej. Zapoczątkowany 10 lat temu proces gazyfikacji gminy nabrał właściwego wymiaru.

Skuter uderzył w słup energetyczny. Nastolatek bez uprawnień

Do wypadku z udziałem nieletniego kierowcy motoroweru doszło 7 czerwca w Pyzdrach. Służby interweniowały około godz. 19:30. Na szczęście mieszkaniec gminy Pyzdry nie odniósł poważnych obrażeń.

Przed nami specyficzna Noc i jej Moc w Pyzdrach!

Pierwsza wakacyjna impreza w Pyzdrach już w sobotę, 25 czerwca. Serdecznie zapraszamy na Noc Świętojańską z wieloma atrakcjami i koncertami.

Zderzenie osobówek. Wysoki mandat dla 26-letniego kierowcy

28 maja (około południa) doszło do wypadku dwóch osobówek na DW442, w miejscowości Krzywa Góra (gm. Kołaczkowo). Kierowca audi A4 stracił panowanie i zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod auto marki kia.