BMW wypadło z drogi i wjechało na prywatną posesję

W sobotę, 23 stycznia (ok. godziny 11:46) straż pożarna, policja oraz pogotowie gazowe interweniowali w Miłosławiu.

Strażacy gasili pożary sadzy w kominach

17 stycznia strażacy dwukrotnie interweniowali na terenie gminy Miłosław. Oba zgłoszenia dotyczyły pożaru w przewodzie kominowym budynku. 

Brat zaatakował brata nożem w Miłosławiu

Do dramatycznych scen doszło 26 grudnia w Miłosławiu. 23-letni mężczyzna ugodził nożem w plecy swojego 29-letniego brata.

Zabójstwo sprzed 26 lat. 52-letni zatrzymany przyznał się

52-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z KWP w Poznaniu do sprawy zabójstwa młodej kobiety w 1994 roku. Zwłoki 20-letniej Zyty Michalskiej znaleziono wówczas w lesie niedaleko domu. Prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu przedstawili zatrzymanemu zarzut zabójstwa. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Przełom w sprawie zabójstwa sprzed 26 lat? Zatrzymano podejrzanego

Policjanci z poznańskiego Archiwum X zatrzymali dziś mężczyznę w sprawie zabójstwa Zyty Michalskiej. 26 lat temu jej zwłoki znaleziono w lesie, niedaleko jej domu w Mikuszewie k. Wrześni. Zyta miała wówczas 20 lat. Nieoficjalnie to mieszkaniec gminy Miłosław.

1,65 miliona zł dla Gminy Miłosław!

Mamy dofinansowanie na 1 650 000 zł! Od tych zer aż się w głowie kręci. Nie chcieliśmy zapeszać, stąd do tej pory nic nie pisaliśmy. Ale… Znamy już wyniki najnowszej edycji programu MALUCH+! Gmina Miłosław z dofinansowaniem dwóch żłobków na łączną wartość ponad 1,65 mln zł! – poinformowali dziś przedstawiciele gminy Miłosław.

Orzechowo ma swoje kino!

W środę, 7 października 2020 roku na terenie gminy Miłosław zostało otwarte małe kino społecznościowe. Mieści się ono w dawnej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Orzechowie.

Osobówka wjechała w ciągnik rolniczy. Kierowca w szpitalu

Volkswagen golf zderzył się z ciągnikiem rolniczym marki ursus. Do zdarzenia doszło 1 października w Miłosławiu na ul. Pałczyńskiej (godz 18:10) Kierowca golfa trafił do szpitala.

Tragiczny wypadek motocyklisty w Chlebowie

W miejscowości Chlebowo (gm. Miłosław) doszło dziś (15:16) do tragicznego wypadku motocyklisty. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji 57-letni mieszkaniec gminy Miłosław poniósł śmierć na miejscu.

Ruszyła budowa nowego przedszkola!

Stało się! Pierwsza łopata wkopana. Przychodzą na myśl słowa piosenki braci Golec, tu na razie jest ściernisko, ale będzie… – NOWE PRZEDSZKOLE – informują władze gminy Miłosław.