Orzechowo ma swoje kino!

W środę, 7 października 2020 roku na terenie gminy Miłosław zostało otwarte małe kino społecznościowe. Mieści się ono w dawnej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Orzechowie.

Osobówka wjechała w ciągnik rolniczy. Kierowca w szpitalu

Volkswagen golf zderzył się z ciągnikiem rolniczym marki ursus. Do zdarzenia doszło 1 października w Miłosławiu na ul. Pałczyńskiej (godz 18:10) Kierowca golfa trafił do szpitala.

Tragiczny wypadek motocyklisty w Chlebowie

W miejscowości Chlebowo (gm. Miłosław) doszło dziś (15:16) do tragicznego wypadku motocyklisty. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji 57-letni mieszkaniec gminy Miłosław poniósł śmierć na miejscu.

Ruszyła budowa nowego przedszkola!

Stało się! Pierwsza łopata wkopana. Przychodzą na myśl słowa piosenki braci Golec, tu na razie jest ściernisko, ale będzie… – NOWE PRZEDSZKOLE – informują władze gminy Miłosław.

Nocny pożar budynku gospodarczego

10 września (około godziny 23:34) strażacy z Wrześni, Miłosławia i Czeszewa interweniowali w Kębłowie (gm. Miłosław).

Dziecko wtargnęło na jezdnię wprost na auto. Mandat dla matki

Nietypowe zdarzenie drogowe miało miejsce w niedzielę, 6 września (godz. 15:35) w Czeszewie. Na ul. Leśnej dziecko wtargnęło na jezdnię uderzając w bok auta.

Dachowanie osobówki. Kierowca zabrany śmigłowcem do szpitala

66-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Kaliszu. To wynik wypadku osobówki, do którego doszło 5 września (godz. 11:40) na drodze wojewódzkiej 441 w Mikuszewie.

Wielkie manewry i zmiany w centrum Miłosławia

Co tu będzie, co to będzie – słychać od kilku dni zapytania mieszkańców Miłosławia. Władze gminy odpowiadają.

Powstanie nowe przedszkole!

Władze gminy Miłosław poinformowały dziś o przetargu na budowę nowego przedszkola wraz z miejscami opieki nad dziećmi do lat 3 przy ul. Łąkowej!

Kuba Jaskólski najlepszy na kortach Bagatelki (GALERIA)

W miniony weekend rozegrano na kortach Bagatelki VII Singlowe Mistrzostwa Tenisowe o puchar Burmistrza Miłosławia. Poniżej szczegóły.