Osobówka dachowała w rowie po zderzeniu z dzikiem

Do groźnego wypadku osobówki doszło 8 października (7:30) na drodze krajowej 15 w Skotnikach. Kierujący oplem astra stracił panowanie nad autem po zderzeniu z dzikiem. Niestety swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie.

Wypadek osobówki w Bagatelce

9 lipca służby interweniowały w miejscowości Bagatelka (gm. Miłosław). Osobówka zatrzymała się na drzewie. 

Koncertowe Powitanie Lata w Miłosławiu. Sprawdź, kto zaśpiewa!

Burmistrz Miłosławia i Miłosławskie Centrum Kultury zapraszają na koncertowe Powitanie Lata. W dniach 25 i 26 czerwca w parku miejskim zagrają m.in. Paweł Stasiak z zespołem Papa D, Mesajah czy zespół Exaited. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na rzecz Antosia Zbierskiego. Szczegóły na plakacie.

Bus zjechał do rowu w Kębłowie

Na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kębłowo (gm. Miłosław) doszło do wypadku opla vivaro.

Czołowe zderzenie dwóch osobówek

Na drodze wojewódzkiej 441 w miejscowości Kozubiec doszło do groźnego wypadku. 20 kwietnia (godz. 14:40) zderzyły się tam dwie osobówki marki renault.

Starsza kobieta oszukana na 30 tys. zł. Apelujemy o czujność!

Wrzesińscy policjanci 20 stycznia (godz. 10:30) otrzymali kolejne zgłoszenie dotyczące oszustwa. Tym razem 92-letnia mieszkanka powiatu wrzesińskiego straciła 30 tys. zł. Do zdarzenia doszło w Orzechowie.

Groźny wypadek iveco i peugeota w Bugaju

W miejscowości Bugaj (gm. Miłosław) doszło do groźnego zderzenia dostawczego iveco oraz osobówki peugeot 206. Służby interweniowały tam 13 grudnia około godz. 15:30. 

Volkswagen zjechał do rowu. Mandat dla 25-latki

24 listopada doszło do wypadku na drodze krajowej 15 w Kębłowie (gm. Miłosław). 25-letnia kierująca straciła panowanie nad osobówką.

Awaria zbiornika gazu. Ewakuacja mieszkańców

We wtorek 5 października (o godzinie 21:19) Dyżurny SKKP we Wrześni otrzymał zgłoszenie dotyczące awarii zewnętrznego zbiornika gazu w miejscowości Białe Piątkowo.

Młodzież się cieszy. Miłosław ma skatepark!

Mamy to, a właściwie, ma to nasza młodzież. Skatepark już działa! – informują na FB władze gminy Miłosław.