Motocrossowe emocje ponownie na torze Magiera!

23 kwietnia na torze Magiera w Opatówku odbyły się zawody motocrossowe – I runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej, w których brało udział 186 zawodników z całej Polski. Impreza organizowana była przez Klub Motorowy MKS Nekla, a współfinansowana ze środków Gminy Nekla. Wśród startujących nie mogło zabraknąć zawodników MKS Nekla.

Kolejny pożar balotów słomy

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar stogu w Podstolicach. Interwencja miała miejsce 23 kwietnia, o godz. 21:40.

Motocrossowe emocje wkrótce na torze Magiera!

MKS Nekla zaprasza 23 kwietnia na tor motocrossowy MAGIERA, w Opatówku koło Wrześni. Odbędzie się tam I runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie.

Strażacy gasili pożar obornika

W piątek, 1 kwietnia (o godzinie 10:05) zostaliśmy zadysponowani do pożaru obornika w miejscowości Gierłatowo – relacjonują strażacy OSP Nekla.

Kilka zastępów straży gasiło pożar pustostanu

W środę, 23 marca lokalni strażacy gasili duży pożar budynku w Czerniejewie. W akcji brali udział druhowie z Nekli. 

Zaczęły się pożary traw. Żywioł szalał w Stroszkach

W sobotę, 19 marca (o godzinie 13:57) strażacy z OSP Nekla otrzymali zgłoszenie o pożarze traw w miejscowości Stroszki. Do zdarzenia zostali zadysponowani dwoma zastępami.

Złoty Paweł Wróbel! Sprinter z Nekli Mistrzem Polski

Mieszkaniec Nekli Paweł Wróbel odniósł ogromny sukces sportowy. Zdobył tytuł Halowego Mistrza Polski U18 w biegu na 60 m. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Uwaga na grasujących złodziei!

Jak informują władze gminy Nekla, w ostatnim czasie na terenie miasta pojawiły się zgłoszenia od mieszkańców o włamaniach do lokali.

Nocny pożar na składowisku śmieci

Dziś w nocy – 20 grudnia (godz. 3:33) strażacy  z Nekli i Wrześni gasili pożar w Starczanowie. Ogień pojawił się na terenie składowiska odpadów.

Strażacy gasili pożar budynku gospodarczego

11 grudnia (o godzinie 5:32) dyżurny SKKP KP PSP we Wrześni otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Nekla (ul. Robinii Akacjowej).