Dachowanie osobówki w Gąsiorowie

W piątek, 27 stycznia osobówka marki citroen dachowała w miejscowości Gąsiorowo (gm. Nekla). Na miejscu interweniowały służby.

Złodzieje splądrowali dom w Nekli. Skradziono biżuterię

Złodzieje nadal grasują. Tym razem splądrowali dom jednorodzinny w Nekli przy ul. Chopina. Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 stycznia (między godz. 17 a 23).

Poselska wizyta w Nekli. Trwa rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego

We wtorek, 17 stycznia w Nekli miała miejsce wizyta Posła na Sejm RP p. Zbigniewa Dolaty. Jej celem było poznanie zakresu i stopnia zaawansowania projektów rewitalizacji zespołu pałacowo-parkowego, które otrzymały dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład w łącznej kwocie 7 mln zł.

Tragiczny wypadek ciężarówki. Nie żyje 42-letni kierowca

W poniedziałek, 12 grudnia w Starczanowie (gm. Nekla) doszło do zderzenia ciężarówki marki man z barierą energochłonną.

Trwa Świąteczny Kiermasz na pobliskim Łowisku Gierłatówko! (GALERIA)

W każdą sobotę i niedzielę (aż do Świąt) zapraszamy do Gierłatowa przed Neklą, na pobliskie Łowisko „Gierłatówko”. Właśnie tam można już poczuć wyjątkowy klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ruszył Kiermasz, na którym można kupić choinkę prosto z ziemi oraz świeżą rybę z własnej hodowli (żywe i wędzone). W tym roku dodatkowo stoiska z wędzonymi…

Dwa pożary w jeden dzień. Paliło się auto i skład drewna

W niedzielę, 27 listopada nekielscy strażacy dwukrotnie wyjeżdżali do pożarów.

Świąteczny kiermasz i Mikołajki w Nekli! (zapowiedź)

11 grudnia na nekielskim Rynku poczujesz magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Już dziś zapraszamy na Kiermasz Świąteczny i Mikołajki w Nekli. Będzie się działo! Szczegóły na plakacie.

Groźny finał kłótni pomiędzy mężczyznami. 22-latek poszukiwany

Policjanci poszukują 22-letniego obywatela Gruzji. W niedzielę, 13 listopada w Nekli doszło do kłótni pomiędzy Gruzinem a Ukraińcem (35 lat). Młodszy mężczyzna ugodził nożem starszego. Poniżej szczegóły.

Świąteczny kiermasz na Łowisku „Gierłatówko”! Wiele atrakcji w każdy weekend

Oficjalnie ruszamy z Akcją Święta na Łowisku „Gierłatówko” (Gierłatowo, przy DK92, 7 km od Wrześni w kierunku Nekli). Wzorem poprzednich lat w weekendy (od 26 listopada aż do Świąt) będzie można kupić choinkę prosto z ziemi oraz świeżą rybę z własnej hodowli. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. W tym roku dodatkowo stoiska z…

Zderzenie dwóch pojazdów w Nekli

W Nekli na skrzyżowaniu ul. Chopina i Sienkiewicza doszło do kolizji drogowej. Policjanci interweniowali tam 7 listopada, o godz. 9:20.