Powstaje wyjątkowy Park dla dzieci Elfland! (GALERIA)

W Nekli (przy trasie nr 92, zjazd w kierunku Nekielki) trwa budowa ciekawej inwestycji, jakiej nie było w gminie Nekla, jak i w całym powiecie wrzesińskim.

Strażnicy leśni odkryli pocisk przeciwpancerny

W miejscowości Nekielka leśnicy natrafili na niecodzienne znalezisko. Niezbędna okazała się pomoc specjalistycznej jednostki wojskowej z Inowrocławia.

Pracowity poniedziałek strażaków z Nekli

Poniedziałek, 1 lutego okazał się pracowitym dniem dla strażaków z OSP Nekla i nie tylko. W ciągu kilku godzin druhowie dwukrotnie interweniowali na terenie gminy Nekla. 

Pożar sadzy w kominie domu jednorodzinnego

W niedzielę, 24 stycznia strażacy z Wrześni i Nekli gasili pożar w Nekli.

Wieczorny pożar garażu

W sobotę, 16 stycznia strażacy z Nekli i Wrześni interweniowali przy ul. Wrzesińskiej w Nekli.

Szczepienia przeciwko COVID-19 w gminie Nekla

Proces rejestracji powszechnych szczepień Polaków przeciwko COVID-19 rozpocznie się 15 stycznia 2021 roku. Przedstawiamy jak będzie przebiegał w gminie Nekla. 

Wypadek osobówki na krajowej 92

Służby interweniowały dziś, tj. 30 grudnia, na DK 92 w Starczanowie. Około godz. 14:20 doszło tam do wypadku osobówki marki opel. 

Tir zjechał do rowu. Mandat dla obywatela Ukrainy

W Wigilię nad ranem policjanci interweniowali w Podstolicach na DK92. O godz. 5:30 do przydrożnego rowu zjechał ciągnik siodłowy wraz z naczepą.

Choinka i karp w jednym miejscu! Sprawdź promocję dla wrześnian

Świąteczna choinka z własnej plantacji (już od 30 zł!) oraz świeży karp prosto ze stawu? Tak to możliwe i to we Wrześni!

Kupując świątecznego karpia, żywą choinkę otrzymasz za połowę ceny!

Tego jeszcze nie było w naszej okolicy! Pobliskie Łowisko Gierłatówko (8 km od Wrześni, gm. Nekla, przy DK92) rozpoczyna zapisy na karpia świątecznego. W tym roku wyjątkowa, promocyjna oferta!