Osobówka stanęła w ogniu

W niedzielę, 1 marca (około godz. 13:00) służby interweniowały w Starczanowie (gm. Nekla). 

Wianki 2020 w Nekli: Poznaliśmy gwiazdy magicznego wieczoru!

Noc Świętojańska – krótka, ale zarazem pełna wrażeń. Jest jedyną taką nocą w roku. To czas magii, wróżb i nadziei na spełnienie marzeń. Obchody Nocy Świętojańskiej w Nekli rozpoczniemy 20 czerwca o godz. 18:00 w Parku w Nekli.

Niebezpiecznie w Gierłatowie! Osobówka dachowała w rowie (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowe popołudnie w Gierłatowie (w pobliżu Hotelu dla Psów i Zakątka Weteranów) doszło do niebezpiecznego rajdu osobówki marki BMW. Auto dachowało w rowie. A kierowca i pasażerowie, według relacji świadków zbiegli z miejsca zdarzenia. To nie pierwsza taka sytuacja na tej drodze!

GIEKSA CUP 2020 już za nami!

W sobotę 15 lutego niemal 130 zawodników z 8 klubów piłkarskich wzięło udział w turnieju piłki nożnej, organizowanym przez GKS Płomień Nekla, a objętym patronatem przez Burmistrza miasta i gminy Nekla.

Babskie Ostatki w Nekli!

W imieniu Nekielskiego Ośrodka Kultury zapraszamy na BABSKIE OSTATKI w Nekli.

Pożar sadzy w kominie domu

W środowy ranek 29 stycznia strażacy z Wrześni i Nekli interweniowali w Nekli.

Noworoczne spotkanie Płomienia Nekla

W Nekielskim Ośrodku Kultury 21 stycznia odbyło się Spotkanie Noworoczne Gminnego Klubu Sportowego Płomień Nekla.

Oto program 28. Finału WOŚP w Nekli

W niedzielę 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedstawialiśmy już wrzesiński program atrakcji, teraz czas na wydarzenia w Nekli. W tamtejszej hali sportowo-widowiskowej będzie się działo! Początek od godz. 15:00.    

Rekordowy Bieg Trzech Króli z nową trasą (GALERIA)

Rekordowa liczba 247 zawodników ukończyła V Bieg Trzech Króli. Dziś, w poniedziałek 6 stycznia uczestnicy pobiegli nową trasą Barczyza-Nowy Folwark-Barczyzna (10 km). Najszybszy okazał się Paweł Świątkowski z Trzemeszna (35:27). Wśród kobiet Magdalena Lewandowska (39:50). Zobaczcie naszą fotorelację. Na naszym FB video ze startu. Szczegółowe WYNIKI TUTAJ FOTORELACJA (fot. Dawid Spychalski)

Poszukiwana 45-letnia kobieta odnaleziona!

Szczęśliwy finał poszukiwań 45-letniej mieszkanki Nekli. W trzecim dniu akcji poszukiwawczej kobieta została odnaleziona. Mieszkanka Nekli, w piątek 27 grudnia (po godzinie 15:00) wyszła z domu i nie było z nią żadnego kontaktu. Ubrana była w szarą długą kurtkę oraz czarne buty. Dziś wieczorem wrzesińska policja wydała komunikat: – Informacja z ostatniej chwili. 45-letnia mieszkanka…