Wypadek osobówki na krajowej 92 w Gierłatowie

12 listopada (godz. 5:00) służby interweniowały na drodze krajowej 92. W miejscowości Gierłatowo toyota corolla uderzyła w bariery.

Prawie 300 kg ryb! Wysoki poziom zawodów na Łowisku Gierłatówko (ZDJĘCIA)

10 października na pobliskim Łowisku Gierłatówko, w Gierłatowie (gm. Nekla, przy trasie DK92), odbyły się już VII Zawody Spławikowo-Gruntowe o Puchar tego Łowiska. Zawodnicy z całej Wielkopolski, w tym reprezentanci naszego powiatu, złowili ponad 285 kg ryb. Poniżej klasyfikacja. Nasz portal jest patronem medialnym wydarzenia. 24 października kolejna szansa na wędkarską rywalizację!

Motocrossowe emocje na Torze Magiera! Dobre występy gospodarzy

W niedzielę 11 października, na torze Magiera w Opatówku, odbyły się zawody motocrossowe – V Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. Wystartowało 109 zawodników z całej Polski.

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik. Zatrzymany 49-latek

10 września (po 23:00) policjanci z Nekli odzyskali skradziony ciągnik rolniczy marki Ursus. Właściciel zgłosił kradzież tego samego dnia.

W upał mieszkańcy wskakują do fontanny. Apel władz Nekli

Szanowni Państwo, przypominamy! Fontanna w Nekli przy ul. Zawodzie nie jest miejscem przeznaczonym do mycia – apelują władze Nekli.

Czołówka na krajowej 92. Osobówka jechała pod prąd

Dziś nad ranem tj. 15 lipca służby interweniowały na drodze krajowej 92 w Nekli. Doszło tam do poważnego wypadku mazdy i fiata ducato. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zderzenie tira z dostawczakiem na krajowej 92

Dziś tj. 9 lipca po godz. 11:00 służby interweniowały na drodze krajowej 92 w miejscowości Gierłatowo (gm. Nekla).

Zerwane linie energetyczne. Uwięziony kierowca

Dziś, tj. 7 lipca służby interweniowały w Nekli przy ul. Dworcowej.

Gwałtowne opady. Pracowity dzień strażaków (ZDJĘCIA)

W piątkowe popołudnie strażacy z gminy Nekla wyjeżdżali trzykrotnie. Wszystkie interwencje miały miejsce po ulewie, jaka przeszła dziś nad naszym powiatem. Poniżej relacja strażaków z OSP Nekla.

Strażacy w akcji. Kolejna osobówka w ogniu

Do kolejnego (trzeciego) pożaru osobówki w naszym powiecie doszło 22 maja. Tym razem w Zasutowie.