Victoria Września zaprasza na testy

W ramach akcji #Gramy dla Wrześni Victoria zaprasza w czerwcu na piłkarskie testy.

Pierwsze decyzje personalne Victorii Września

W miniony piątek odbyło się pierwsze spotkanie zarządu MKS Victoria Września z zawodnikami i sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu.

PILNE: Koniec sezonu dla Victorii i pozostałych drużyn powiatu wrzesińskiego

Wczoraj prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej podjęli decyzję o zakończeniu sezonu 2019/20 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach IV ligi i klas niższych. Zachowane zostały zasady awansów, zrezygnowano natomiast ze spadków. Decyzja co do rozgrywek III ligi zostanie podjęta 12 maja.

Od poniedziałku otwarte stadiony. Pobiegamy także przy Kaliskiej

Trzy dni do otwarcia stadionów. Przypominamy, ten we Wrześni ma być czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15-21. Jednak przebywać na nim w tym czasie może maksymalnie 6 osób. A Wy gdzie będziecie biegać w pierwszych dniach maja 2o2o? – informuje profil Września Biega na FB.

Władze Victorii zachęcają: Kup limitowaną maseczkę i wesprzyj klub

Kupując maseczkę w biało-zielonych barwach wspierasz Victorię – taką akcję dla swoich kibiców zaproponowali włodarze wrzesińskiego klubu. Poniżej oficjalny komunikat.

Komunikat prezesa APP Krispolu Września

Prezentujemy treść komunikatu Roberta Wardaka, prezesa klubu APP Krispol Września.

We Wrześni powstał nowy klub piłkarski! (WYWIAD)

Poniżej wywiad z Dominikiem Cichońskim – prezesem KP Września.

Komunikat zarządu Victorii w sprawie składek

Świat sportu stanął w miejscu, jak wiele innych sfer życia codziennego. Kluby w niemal każdej dyscyplinie robią co mogą by przetrwać. Lokalnie, władze Victorii Września postanowiły co dalej ze składkami, które opłacają rodzice. Poniżej szczegóły.

ROZGRYWKI LIGI HALOWEJ LZS ZAKOŃCZONE

Zarząd Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni wraz z przedstawicielami drużyn podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek Ligi Halowej LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września w sezonie 2019/2020 z powodu pandemii koronawirusa.

Świat sportu w zawieszeniu. Victoria trenuje indywidualnie i wirtualnie

PZPN oficjalnie przedłużył zawieszenie rozgrywek na wszystkich szczeblach do 26 kwietnia włącznie. Wrzesińscy piłkarze otrzymali od trenera plan indywidualnych przygotowań.