Gminny budynek wielorodzinny stanie przy ul. Pilskiej

Gmina otrzymała dofinansowanie z Funduszu Dopłat. 21 września burmistrz Tomasz Kałużny, przy kontrasygnacie skarbnika Jolanty Kościańskiej, podpisał umowę o dofinansowanie (w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego) na budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Pilskiej we Wrześni.

Policjanci, strażacy, strażnicy miejscy na Wrzosowej!

W jednym miejscu zostały zgromadzone różne służby, których głównym priorytetem jest dbanie oraz ochrona bezpieczeństwa nas wszystkich. Festyn został zorganizowany w minioną niedzielę przez Burmistrza Miasta i Gminy Września.

Wielkie otwarcie Centrum Edukacji Ekologicznej! (VIDEO)

22 września na terenie SSP nr 6 we Wrześni oficjalnie otwarto Centrum Edukacji Ekologicznej.

Zadymienie w kamienicy. Kilka zastępów straży w akcji

W nocy 24 września służby interweniowały na ul. Staszica we Wrześni.

Plaga oszustw w internecie! Policja zaprasza wrześnian na debatę!

Jak wielokrotnie informowaliśmy, w ostatnich tygodniach policja notuje dużą liczbę zgłoszeń dotyczących oszustw internetowych. Ten proceder dotyczy także powiatu wrzesińskiego.

Ruszyła wypłata dodatku węglowego we Wrześni

Tuż przed weekendem, w piątek 23 września władze miasta przekazały dobrą wiadomość.

Uwaga! Zamknięcie ulicy Działkowców od 4 października

Wykonawca inwestycji „Budowa dwóch wiaduktów kolejowych – tunelu drogowego w ul. Działkowców we Wrześni w zamian za likwidację dwóch przejazdów kolejowo-drogowych kat. A”, w związku z koniecznością wprowadzenia zamknięć torowych i czasowego wyłączenia z użytkowania przejazdów kolejowych w ciągu ul. Działkowców informuje, że z dniem 4 października 2022 r. zostanie zamknięty odcinek ul. Działkowców w…

TOP 10 w wyszukiwarce Google – sen każdego przedsiębiorcy. Czy jest on możliwy do spełnienia?

Marzenia to jedno, cele natomiast – drugie. W przypadku znalezienia się w pierwszej dziesiątce w wyszukiwarce, można ze spokojem stwierdzić, że jest to cel. Wszystko jest do osiągnięcia, zwłaszcza przy nakładzie odpowiedniej pracy i znajomości specyfiki Google. Prawda jest jednak taka, że cel ten posiada niemała grupa osób. Właśnie z tego powodu, większość zaczyna inwestować…

Kolejny piknik na Wrzosowej! Mieszkańcy otrzymają 1000 sadzonek wyjątkowych dębów

W imieniu Burmistrza Wrześni i partnerów zapraszamy w najbliższą niedzielę, 25 września na piknik „Razem dla bezpieczeństwa”.

Zderzenie osobówek. Skoda zatrzymała się na ogrodzeniu cmentarza

W Nowej Wsi Królewskiej doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych. Służby interweniowały na drodze wojewódzkiej 442 17 września, około godz. 5:30.