Choinki już zdobią Neklę!

Na miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia w Nekli rozpoczęły się przygotowania do tych wyjątkowych dni.

Seat leon wjechał w opla i zatrzymał się na ogrodzeniu posesji

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło 18 listopada (17:35) we Wrześni na skrzyżowaniu ul. Kaliskiej/Słupskiej. 27-letni kierowca seata uderzył w inną osobówkę. Swoją podróż zakończył na ogrodzeniu posesji. 

Koronawirus: Rośnie liczba aktywnych przypadków w naszym powiecie (22 listopada)

W Wielkopolsce wykryto kolejne zakażenia. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem #SARSCoV2 u 2070 osób w regionie. W powiecie wrzesińskim mamy kolejną zmarłą osobę oraz 72 nowe przypadki. Aktualnie aktywnych jest ponad 1 4000 osób.

Kto zniszczył boisko w Gozdowie?

W ostatnim czasie ktoś zniszczył murawę boiska w Gozdowie. Wandalizmu dokonano prawdopodobnie z piątku na sobotę (20.11/21.11.2020 r.).

Policja szuka trzech nieletnich! (ZDJĘCIA)

Wrzesińscy policjanci poszukują trzech nieletnich, którzy nie powrócili do orzeczonych dla nich Młodzieżych Ośrodków Wychowawczych.

Projekt budżetu Gminy Września na rok 2021

W poniedziałek, 16 listopada, zgodnie z art. 238 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych, Burmistrz Miasta i Gmina Września Tomasz Kałużny złożył Radzie Miejskiej we Wrześni projekt budżetu gminy na rok 2021. Prace nad projektem budżetu trwały od dwóch miesięcy.

Groźny wypadek dwóch osobówek w Miłosławiu

Służby interweniowały dziś rano (5:50) na ul. Pałczyńskiej w Miłosławiu. Na prostym odcinku drogi fiat seicento zderzył się czołowo z oplem corsą. Kierowca tego pierwszego trafił do szpitala. 

Zderzenie dwóch osobówek na DW 442

15 listopada (12:00) policja interweniowała na drodze wojewódzkiej 442. Na nitce w kierunku Kalisza vw golf zderzył się z peugeotem 607.

Dwa rowery „spotkały się” na pasach. 40-latek odmówił przyjęcia mandatu

Do niecodziennego zdarzenia doszło, 13 listopada (15:10) we Wrześni na ul. Armii Poznań.

Koronawirus: Najnowszy raport sanepidu (17 listopada)

W Wielkopolsce wykryto kolejne zakażenia. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem SARSCoV2 u 1478 osób w regionie. W powiecie wrzesińskim mamy 72 nowe przypadki.