Kompletnie pijany 28-latek spowodował kolizję

Do zdarzenia drogowego doszło 24 lipca (22:19) w Zasutowie. Na miejscu interweniowała wrzesińska drogówka. Poniżej szczegóły.

Pilny komunikat wrzesińskiej policji!

Wrzesińscy policjanci prowadzą poszukiwania 86-letniego Edmunda Wojciechowskiego. Dziś (28 lipca) mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania i nie ma z nim żadnego kontaktu.

Sypialnia z nowojorskim zacięciem

Marzysz o ekskluzywnej sypialni, która zapewni najwyższy komfort wypoczynku, a z drugiej strony pozwoli poczuć się jak w luksusowym hotelu? Zainspiruj się nowojorskim stylem aranżacji, łączącym nowoczesność z klasyką, i nie tylko. W projektach tego typu znaleźć można elementy glamour, art deco, a nawet vintage czy retro. Całość dopełnią stylowe dodatki i szlachetne materiały. Jak…

Mieszkanie Plus we Wrześni: Ważne informacje

W dniu 28 maja 2021 r. Rada Miejska we Wrześni uchwaliła zasady przeprowadzenia naboru wniosków oraz kryteria pierwszeństwa, które będą miały zastosowanie przy najmie mieszkań wybudowanych w ramach programu „Mieszkanie Plus” we Wrześni.

Władze miasta ruszają z usługą transportową!

Wrzesiński ratusz informuje, że od 2 sierpnia 2021 r. uruchomiona zostanie, dla mieszkańców Gminy Września z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności, usługa transportowa door-to-door. To dzięki zakupionemu nowemu pojazdowi.

Święto Policji: Uroczysta zbiórka wrzesińskiego garnizonu

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyły się obchody garnizonu wrzesińskiego z okazji Święta Policji 2021. Podczas uroczystej zbiórki zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie.

Akcja „Trzeźwy kierowca” w centrum miasta

100 sztuk pakietów profilaktycznych dla kierowców zawierających, m.in. jednorazowy alkotest zostało rozdanych mieszkańcom Wrześni. Celem akcji było uświadomienie kierowcom jak niebezpieczne jest prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Od teraz możesz wypożyczyć narzędzia na wrzesińskim cmentarzu

W 6 miejscach na terenie Cmentarza Komunalnego zamontowano stanowiska na narzędzia niezbędne do utrzymania porządku przy pomnikach. To gminna inicjatywa. 

Tir stanął w płomieniach na autostradzie A2

20 lipca doszło do pożaru ciężarówki z naczepą na autostradzie A2. Interweniowały zastępy straży pożarnej, policja oraz służby autostradowe.

Wrzesiński rower: Ponownie można znakować swój jednoślad

Po przerwie spowodowanej pandemią prewencyjny program „Wrzesiński rower – bezpieczny rower” został wznowiony. Pierwsze znakowanie odbyło się w Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa.