Kolizja na skrzyżowaniu Chrobrego/Królowej Jadwigi

Dwie osobówki „spotkały się” na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Królowej Jadwigi we Wrześni. Do zdarzenia doszło 18 stycznia ok. godz. 13:45. Poniżej szczegóły.

PROEKO IV liga: Victoria gra w Poznaniu (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

Za nami 15 kolejek. Lider rozrywek – Victoria Września w ostatnim spotkaniu doznała pierwszej porażki w tym sezonie (0:2 z Centrą Ostrów Wlkp). Już dziś będzie szansa na rehabilitację w wyjazdowym spotkaniu z Wartą II Poznań. Początek o godz. 12:00. Oglądaj transmisję na żywo.

Koronawirus: 30 nowych przypadków w naszym powiecie (3 listopada)

W Wielkopolsce wykryto kolejne zakażenia. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 2114 osób w regionie.

W tym roku popularnych targów nie będzie

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną tegoroczne Targi Rolniczej Jesieni zostają odwołane.

Jutro charytatywny bieg na Torze w Opatówku!

„Na torze ale nie na motorze, biegniemy dla Krzysia”. Pod takim hasłem odbędzie się sportowa impreza w Opatówku. Każdy może wziąć udział i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Krzysia Antczaka.

Koronawirus: Najnowszy raport wrzesińskiego sanepidu (1 września)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni podaje aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie wrzesińskim w związku z wystąpieniem COVID 19.

Kredyt gotówkowy – jak wybrać najlepszą opcję?

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsze produkty finansowe oferowane przez banki. Pozwalają na pożyczenie pieniędzy na dowolny cel przy spełnieniu kilku warunków. Ofert na kredyty gotówkowe jest coraz więcej. Skąd zatem wiedzieć, która z nich będzie najlepsza?

W ten weekend rzemieślnicy i wojowie w Grzybowie!

Z powodu trwających obostrzeń mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 zaplanowany VII GRZYBOWSKI TURNIEJ WOJÓW będzie się w zmienionej formule z zachowaniem reżimu sanitarnego, jako wydarzenie edukacyjno-warsztatowe pod tytułem RZEMIEŚLNICY I WOJOWIE.

Night Runnersi zapraszają na Połówkę nad Zalewem!

Sezon biegowy na zawodowych trasach w Polsce cały czas tkwi w zawieszeniu… Jednak lokalni biegacze z grupy Night Runners postanowili zorganizować alternatywę nad  wrzesińskim Zalewem. Poniżej szczegóły.

Ruszają bezpłatne wakacyjne poranki filmowe!

Władze Wrześni i Kino Trójka zapraszają na coroczne wakacyjne poranki filmowe dla dzieci.