Trzy bramki i punkty Victorii (ZOBACZ BRAMKI)

W kolejnym spotkaniu grupy mistrzowskiej IV ligi wrzesińscy piłkarze odnieśli cenne zwycięstwo. Victoria na własnym boisku potrafiła odwrócić losy meczu i pokonała Iskrę Skrzydłowo 3:1. Dwukrotnie do siatki rywali trafił Mikołaj Jankowski. Ozdobą pojedynku była piękna bramka ustalająca wynik meczu. Poniżej zapisana transmisja spotkania.

Cyrk Astoria we Wrześni już w ten piątek

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Organizatorzy zapraszają wrześnian 26 lutego o godz. 17:00.

W sobotę kolejny protest. „TAK dla wolnych mediów. NIE dla odbierania głosu!”

W sobotę (13 lutego) o godzinie 17:00 wychodzimy na ulice, by zaprotestować przeciwko temu, że władza chce pozbawić nas wolności słowa! Września jest kobietą oraz Młoda Lewica Wielkopolska wspólnie zapraszają na wiec sprzeciwu – czytamy w komunikacie na FB. 

Kolizja na skrzyżowaniu Chrobrego/Królowej Jadwigi

Dwie osobówki „spotkały się” na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Królowej Jadwigi we Wrześni. Do zdarzenia doszło 18 stycznia ok. godz. 13:45. Poniżej szczegóły.

PROEKO IV liga: Victoria gra w Poznaniu (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

Za nami 15 kolejek. Lider rozrywek – Victoria Września w ostatnim spotkaniu doznała pierwszej porażki w tym sezonie (0:2 z Centrą Ostrów Wlkp). Już dziś będzie szansa na rehabilitację w wyjazdowym spotkaniu z Wartą II Poznań. Początek o godz. 12:00. Oglądaj transmisję na żywo.

Koronawirus: 30 nowych przypadków w naszym powiecie (3 listopada)

W Wielkopolsce wykryto kolejne zakażenia. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 2114 osób w regionie.

W tym roku popularnych targów nie będzie

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną tegoroczne Targi Rolniczej Jesieni zostają odwołane.

Jutro charytatywny bieg na Torze w Opatówku!

„Na torze ale nie na motorze, biegniemy dla Krzysia”. Pod takim hasłem odbędzie się sportowa impreza w Opatówku. Każdy może wziąć udział i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Krzysia Antczaka.

Koronawirus: Najnowszy raport wrzesińskiego sanepidu (1 września)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni podaje aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie wrzesińskim w związku z wystąpieniem COVID 19.

Kredyt gotówkowy – jak wybrać najlepszą opcję?

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsze produkty finansowe oferowane przez banki. Pozwalają na pożyczenie pieniędzy na dowolny cel przy spełnieniu kilku warunków. Ofert na kredyty gotówkowe jest coraz więcej. Skąd zatem wiedzieć, która z nich będzie najlepsza?