Koncertowe Powitanie Lata w Miłosławiu. Sprawdź, kto zaśpiewa!

Burmistrz Miłosławia i Miłosławskie Centrum Kultury zapraszają na koncertowe Powitanie Lata. W dniach 25 i 26 czerwca w parku miejskim zagrają m.in. Paweł Stasiak z zespołem Papa D, Mesajah czy zespół Exaited. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na rzecz Antosia Zbierskiego. Szczegóły na plakacie.

Piknik Czyściochowej Akademii już 22 czerwca w Sokolnikach. Wstęp wolny

Pokaz Teatru Baniek Mydlanych, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, gry i zabawy ruchowe, a przede wszystkim spotkanie z bohaterami z Czyściochowa – to wszystko już w przyszłą środę w Sokolnikach. Piknik dla dzieci to nagroda dla tamtejszej szkoły podstawowej za najaktywniejszy udział w Czyściochowych Mistrzostwach organizowanych przez Rossmanna w ramach Czyściochowej Akademii. Wyróżnienie zdobyli wychowankowie…

Przed nami specyficzna Noc i jej Moc w Pyzdrach!

Pierwsza wakacyjna impreza w Pyzdrach już w sobotę, 25 czerwca. Serdecznie zapraszamy na Noc Świętojańską z wieloma atrakcjami i koncertami.

Wkrótce Piknik Zabytkowych Aut we Wrześni!

Władze Wrześni ogłosiły kolejny piknik z cyklu Weekend na Wrzosowej. Tym razem – 26 czerwca przy wrzesińskiej tężni będziemy podziwiać zabytkowe pojazdy! Można zgłaszać swoje auta.

W sobotę Festiwal Baniek Mydlanych!

Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca nasze miasto ponownie odwiedzi Festiwal Baniek Mydlanych. W imieniu organizatorów zapraszamy do Parku im. Dzieci Wrzesińskich. Początek o godz. 15:00. 

Przed nami Ogólnopolska Wystawa Owczarków Niemieckich

W imieniu władz miasta zapraszamy na kolejny Festyn na Wrzosowej we Wrześni! Tym razem teren w okolicach tężni opanują owczarki niemieckie. Początek już od godz. 10:00, w najbliższą niedzielę 29 maja.

Wracają Piątki z Jazzem na rynku!

24 czerwca rozpocznie się tegoroczny cykl piątkowych koncertów na świeżym powietrzu. 

Oto atrakcje na Dzień Dziecka we Wrześni (zapowiedź)

Burmistrz Wrześni zaprasza na lokalne obchody Dnia Dziecka! Mnóstwo atrakcji zaplanowano 5 czerwca w Parku im. Dzieci Wrzesińskich.

Przed nami IX Rajd Rowerowy Fortuna! (regulamin)

26 czerwca – warto zapisać sobie tą datę! Właśnie wtedy zapraszamy na kolejną odsłonę popularnego Rajdu Rowerowego Fortuna! Organizatorem jest Klub Turystyki Rowerowej „Wrześnianie”. Zapisy ruszą 23 maja. Poniżej regulamin. 

Spektakl „Telewizja kłamie” wkrótce na deskach WOK-u (zapowiedź)

21 maja zapraszamy do Wrzesińskiego Ośrodka Kultury na nowy spektakl. „Telewizja kłamie” to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Do Wrześni znów przyjadą znani aktorzy: Tamara Arciuch, Adam Fidusiewicz, Bartek Kasprzykowski i Bartosz Opania.