Organizacja eventu w Poznaniu? Zrób to profesjonalnie!

Imprezy firmowe są popularne zarówno wśród tych większych, jak i mniejszych firm. Każdy event wiąże się z niemałym wyzwaniem dla organizatora, ten musi liczyć się z bardzo dużą ilością czynności do zrealizowania. Niestety dla osób które nie mają w tym doświadczenia, z pewnością okażą się wręcz niewykonalne. Zdecyduj się agencję eventową, a będziesz mógł mieć…

Przed nami kolejny piknik na Wrzosowej. Będzie pysznie!

Już w najbliższą niedzielę (16 października) zapraszamy na piknik z regionalnymi wyrobami i przetworami! 

Smaczne pożegnanie lata we Wrześni!

Już 9 września do Wrześni powrócą miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 9-11 września odbędzie się zlot food trucków na zakończenie sezonu. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Dożynkowe Powiatowe Święto Smaków

W imieniu organizatorów (Powiatu Wrzesińskiego i Gminy Września) zapraszamy na Powiatowe Święto Smaków, tym razem w odsłonie dożynkowej.

Międzynarodowy Folklor wkrótce we Wrześni!

W imieniu Wrzesińskiego Ośrodka Kultury zapraszamy na kolejną edycję Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE!

Przed nami Wystrzałowe Pyzdry! (program)

Mając na uwadze barwną i chlubną historię naszego miasta serdecznie zapraszamy Państwa na Wystrzałowe Pyzdry. Wydarzenie zaplanowano na 23 lipca, na Stadionie Zawarciańskim.

Koncertowe Powitanie Lata w Miłosławiu. Sprawdź, kto zaśpiewa!

Burmistrz Miłosławia i Miłosławskie Centrum Kultury zapraszają na koncertowe Powitanie Lata. W dniach 25 i 26 czerwca w parku miejskim zagrają m.in. Paweł Stasiak z zespołem Papa D, Mesajah czy zespół Exaited. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na rzecz Antosia Zbierskiego. Szczegóły na plakacie.

Piknik Czyściochowej Akademii już 22 czerwca w Sokolnikach. Wstęp wolny

Pokaz Teatru Baniek Mydlanych, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, gry i zabawy ruchowe, a przede wszystkim spotkanie z bohaterami z Czyściochowa – to wszystko już w przyszłą środę w Sokolnikach. Piknik dla dzieci to nagroda dla tamtejszej szkoły podstawowej za najaktywniejszy udział w Czyściochowych Mistrzostwach organizowanych przez Rossmanna w ramach Czyściochowej Akademii. Wyróżnienie zdobyli wychowankowie…

Przed nami specyficzna Noc i jej Moc w Pyzdrach!

Pierwsza wakacyjna impreza w Pyzdrach już w sobotę, 25 czerwca. Serdecznie zapraszamy na Noc Świętojańską z wieloma atrakcjami i koncertami.

Wkrótce Piknik Zabytkowych Aut we Wrześni!

Władze Wrześni ogłosiły kolejny piknik z cyklu Weekend na Wrzosowej. Tym razem – 26 czerwca przy wrzesińskiej tężni będziemy podziwiać zabytkowe pojazdy! Można zgłaszać swoje auta.