„Bezpieczne 200”, czyli w niedzielę będzie się działo!

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich na „Bezpieczne 2oo” („Bezpieczne dwa kółka”). Będzie to spotkanie edukacyjno-integracyjne propagujące bezpieczne zachowanie na drodze oraz udowodnienie, że Policja nie jest wrogiem motocyklistów. W najbliższą niedzielę moc atrakcji!

Nie przegap! Czesław Mozil zawita do Wrześni

Niecodzienne połączenie monodramu, stand-upu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila! W imieniu organizatorów zapraszamy 17 czerwca do Mikroklimatu!

OSP Marzenin w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym

Z początkiem maja Ochotnicza Straż Pożarna w Marzeninie została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Trzy bramki i punkty Victorii (ZOBACZ BRAMKI)

W kolejnym spotkaniu grupy mistrzowskiej IV ligi wrzesińscy piłkarze odnieśli cenne zwycięstwo. Victoria na własnym boisku potrafiła odwrócić losy meczu i pokonała Iskrę Skrzydłowo 3:1. Dwukrotnie do siatki rywali trafił Mikołaj Jankowski. Ozdobą pojedynku była piękna bramka ustalająca wynik meczu. Poniżej zapisana transmisja spotkania.

Cyrk Astoria we Wrześni już w ten piątek

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Organizatorzy zapraszają wrześnian 26 lutego o godz. 17:00.

W sobotę kolejny protest. „TAK dla wolnych mediów. NIE dla odbierania głosu!”

W sobotę (13 lutego) o godzinie 17:00 wychodzimy na ulice, by zaprotestować przeciwko temu, że władza chce pozbawić nas wolności słowa! Września jest kobietą oraz Młoda Lewica Wielkopolska wspólnie zapraszają na wiec sprzeciwu – czytamy w komunikacie na FB. 

Kolizja na skrzyżowaniu Chrobrego/Królowej Jadwigi

Dwie osobówki „spotkały się” na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Królowej Jadwigi we Wrześni. Do zdarzenia doszło 18 stycznia ok. godz. 13:45. Poniżej szczegóły.

PROEKO IV liga: Victoria gra w Poznaniu (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

Za nami 15 kolejek. Lider rozrywek – Victoria Września w ostatnim spotkaniu doznała pierwszej porażki w tym sezonie (0:2 z Centrą Ostrów Wlkp). Już dziś będzie szansa na rehabilitację w wyjazdowym spotkaniu z Wartą II Poznań. Początek o godz. 12:00. Oglądaj transmisję na żywo.

Koronawirus: 30 nowych przypadków w naszym powiecie (3 listopada)

W Wielkopolsce wykryto kolejne zakażenia. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 2114 osób w regionie.

W tym roku popularnych targów nie będzie

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną tegoroczne Targi Rolniczej Jesieni zostają odwołane.