W tym roku popularnych targów nie będzie

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną tegoroczne Targi Rolniczej Jesieni zostają odwołane.

Jutro charytatywny bieg na Torze w Opatówku!

„Na torze ale nie na motorze, biegniemy dla Krzysia”. Pod takim hasłem odbędzie się sportowa impreza w Opatówku. Każdy może wziąć udział i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Krzysia Antczaka.

Koronawirus: Najnowszy raport wrzesińskiego sanepidu (1 września)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni podaje aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie wrzesińskim w związku z wystąpieniem COVID 19.

Kredyt gotówkowy – jak wybrać najlepszą opcję?

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsze produkty finansowe oferowane przez banki. Pozwalają na pożyczenie pieniędzy na dowolny cel przy spełnieniu kilku warunków. Ofert na kredyty gotówkowe jest coraz więcej. Skąd zatem wiedzieć, która z nich będzie najlepsza?

W ten weekend rzemieślnicy i wojowie w Grzybowie!

Z powodu trwających obostrzeń mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 zaplanowany VII GRZYBOWSKI TURNIEJ WOJÓW będzie się w zmienionej formule z zachowaniem reżimu sanitarnego, jako wydarzenie edukacyjno-warsztatowe pod tytułem RZEMIEŚLNICY I WOJOWIE.

Night Runnersi zapraszają na Połówkę nad Zalewem!

Sezon biegowy na zawodowych trasach w Polsce cały czas tkwi w zawieszeniu… Jednak lokalni biegacze z grupy Night Runners postanowili zorganizować alternatywę nad  wrzesińskim Zalewem. Poniżej szczegóły.

Ruszają bezpłatne wakacyjne poranki filmowe!

Władze Wrześni i Kino Trójka zapraszają na coroczne wakacyjne poranki filmowe dla dzieci. 

Zderzenie trzech aut na Kaliskiej. Mandat 900 zł dla wrześnianina

Trzy osobówki brały udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło 10 lipca (przed godz. 12:00) na ul. Kaliskiej we Wrześni.

ROZLOSOWANO GRUPY II TURNIEJU NOCNEGO O PUCHAR BURMISTRZA

Znamy już podział na grupy oraz drabinkę II Turnieju Nocnego. Do tej pory udział w tym wydarzeniu zgłosiły 22 zespoły. Cały czas trwają jeszcze zapisy, zostały dwa ostatnie miejsca.

LETNIE WARSZTATY Z CENTRUM ROBOTYKI

Ruszyły zapisy na Letnie Warsztaty z robotyki, programowania i elektroniki w Centrum Robotyki dla dzieci z Wrześni i okolic. Warsztaty to 5 dni (od poniedziałku do piątku) ciekawych zajęć dla uczestników w wieku 7 – 12 lat. Opieka nad dziećmi od 7:30 do 15:30 wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, podwieczorek).