Park wodny AquaLife we Wrześni kończy działalność

To koniec wrzesińskiego basenu krytego. Firma AquaLife poinformowała o zakończeniu swojej działalności.

Przerwa w fabrykach Volkswagena wydłużona

Volkswagen wydłuża okres wstrzymania produkcji o kolejny tydzień do Świąt Wielkanocnych tj. 10 kwietnia. Marka reaguje tym samym na zmniejszone zapotrzebowanie rynku na lekkie samochody dostawcze jak również ryzyko braku płynności dostaw.

Ceny na stacjach we Wrześni. Coraz tańsza benzyna i olej napędowy

W ramach naszej stałej rubryki sprawdziliśmy dla Was aktualne ceny na wrzesińskich stacjach. Poniżej raport z 26 marca. Tylko u nas sprawdzisz, gdzie zatankujesz najtaniej!

Zgarnij nagrody i 200 zł na zakupy z kartą kredytową!

Bank zmieniającego się świata – BNP Paribas zaprasza do skorzystania z nowej oferty promocyjnej dla naszych Czytelników. Z nową kartą kredytową możesz zyskać nawet 200 zł na zakupy w wybranych sieciach lub zebrane punkty wymienić na atrakcyjne nagrody! 

PILNE: Burmistrz o programie pomocy dla wrzesińskich przedsiębiorców

Tomasz Kałużny zabrał dziś głoś w sprawie pomocy dla lokalnych przedsiębiorców. Poniżej jego oświadczenie.

Projekt Września apeluje o miejski pakiet pomocowy

Pandemię koronawirusa odczuwamy wszyscy. Ta niestety coraz gorzej odbija się na kondycji polskich firm – małych, średnich i dużych. Przedsiębiorcy oczekują pomocy rządowej. Jak na razie rząd zapowiada „Tarczę Antykryzysową” wartą 212 mld zł, ale gotowej ustawy jeszcze nie ma. Narzędzia do takiej pomocy ma jednak nie tylko państwo, ale również samorządy – czytamy w…

OFICJALNIE: Volkswagen wstrzymuje produkcję

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze wstrzymuje od czwartku produkcję aut w Polsce i w Niemczech.

Obwodnica Wrześni: Ruszyła budowa trzeciego etapu

Wrzesiński ratusz informuje, że rozpoczęły się prace przy budowie trzeciego, ostatniego etapu obwodnicy Wrześni. Połączy drogi krajowe nr 15 i 92. Poniżej mapka.

Cyberbezpieczeństwo, czyli jak chronić nasze dane

Save the Date! Cyberbezpieczeństwo – czy powinniśmy się bać? Jak skutecznie chronić „walutę” XXI wieku czyli wszelkiego rodzaju dane.

Trzeci etap wrzesińskiej obwodnicy. Umowa podpisana!

Jak poinformował wrzesiński ratusz, dziś w Urzędzie Miasta i Gminy została podpisana umowa z konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. w Kole oraz Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Czartki, na budowę trzeciego – ostatniego etapu obwodnicy Wrześni. Połączy ona drogi krajowe nr 15 i 92.