Siatkarska rywalizacja o Puchar Burmistrza (WYNIKI)

W ubiegły weekend na plażowych boiskach Wrzesińskich Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Wrześni. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach.

Sukces wrzesińskich lekkoatletów

Podczas tegorocznych mistrzostw Polski w Lekkoatletyce, trwających od 2 do 4 lipca w Lublinie, młodzież z wrzesińskiego klubu LUKS ORKAN WRZEŚNIA zdobyła 6 medali.

Kolejna edycja Biegu Tropem Wilczym we Wrześni

15 sierpnia 2021 r. (o godz. 10.00) odbędzie się IX edycja biegu „Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, którego celem jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP – tzw. Żołnierzom Wyklętym.

Lotto Plaża Wolności Poznań: Jagoda Gruszczyńska najlepsza!

Ku uciesze kibiców tegoroczna edycja LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 była wyjątkowo długa i wyrównana. W Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej nie brakowało niespodzianek. Po trzech dniach rywalizacji poznaliśmy najlepsze zespoły tej imprezy.

Trwają zapisy na Turniej Plażówki o Puchar Burmistrza

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Wrześni. Odbędzie się w dniach 10-11 lipca na boiskach Wrzesińskich Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych.

Wspólna akcja wrzesińskich służb nad wodą!

Wrzesińskie służby mundurowe zorganizowały dla uczniów klas 0-3 profilaktyczne, plenerowe zajęcia nad Zalewem Lipówka. Omówione zostały tematy widziane z perspektywy pieszego, rowerzysty oraz miłośnika plażowania.

Zmiany w Victorii! Zarząd wybrał nowego trenera

15 czerwca na treningu zespołu Zarząd wrzesińskiego klubu poinformował trenera Tomasza Bekasa o nieprzedłużeniu umowy, która obowiązuje do końca czerwca 2021.

Przed nami kolejna odsłona Września Run Track!

Hej biegacze! Zapraszamy na kolejną edycję naszego biegu Września Run Track im. Dzieci Wrzesińskich – zapowiada organizator Tomasz Szymkowiak (Akademia Sportowa). 

Dotacje dla klubów sportowych przyznane

W tegorocznym budżecie powiatu wrzesińskiego na dofinansowanie zadań z zakresu wspierania i rozwoju sportu zabezpieczono łącznie 150 tys. złotych. Dotacje pochodzące z tych środków zostały przyznane 26 lokalnym klubom sportowym, które w odpowiednim terminie złożyły prawidłowo wypełnione wnioski.

Krispol gra dziś o życie! (NA ŻYWO)

Dziś na własnym parkiecie wrzesińscy siatkarze rozegrają ostatni mecz sezonu 2020/2021. Spotkanie będzie można oglądać na żywo.