Rusza Grand Prix Zalew Lipówka! Biegamy i pomagamy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzech biegach charytatywnych, które w tym roku odbędą się nad wrzesińskim zalewem. Grupa Night Runners Września organizuje I Grand Prix Zalew Lipówka. Podczas każdego sportowego spotkania będziemy zbierać środki na leczenie kolejno: Mikołajka, Filipka i Jasia! Ruszyły zapisy.

XVI Piłkarska Gala Victorii to już historia!

W sobotni wieczór w sali bankietowej w Bagatelce zebrało się prawie 200 osób by być świadkami rozstrzygnięcia Plebiscytu Piłkarskiego Victorii Września. Piłkarskie Gale naszego klubu, na stałe weszły w kalendarz imprez i cieszą się dużym powodzeniem.

Krispol liczy na Wasze wsparcie! W sobotę przyjeżdża Chrobry

Już w najbliższą sobotę Krispol Września podejmować będzie we własnej hali graczy SPS Chrobry Głogów. Wrześnianie mają za sobą zwycięstwo z liderem w ostatniej kolejce, a głogowianie poważną wpadkę z broniącą się przed strefą spadkową Legią Warszawa. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja obu drużyn.

PILNE! Czytelniczka ostrzega mieszkańców!

Dziś na naszego FB otrzymaliśmy m.in. ważny apel naszej Czytelniczki.

Pucharowe starcie z pierwszoligowcem! (zapowiedź)

W sobotę,14 stycznia w ramach II rundy Pucharu Polski w Futsalu KP Wooden Villa Września podejmie na własnym parkiecie pierwszoligowy zespół – Futsal Szczecin.

Co za mecz Krispolu! Lider pokonany na własnym boisku!

Wymarzony początek roku wrzesińskich siatkarzy! W czwartkowym spotkaniu 1. Ligi Krispol sensacyjnie wygrał na wyjeździe z Norwidem Częstochowa 3:2. Dzięki zwycięstwu pomarańczowi awansowali w tabeli z 15. na 14. pozycję. 

Zapraszamy na VII Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego

11 grudnia na ulicach Wrześni ponownie pojawią się biegacze. Tego dnia odbędzie się kolejna edycja Biegu im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego.

Hwarangi walczyły w kraju i za granicą! (podsumowanie)

Najnowszy raport od wrzesińskich zawodników i zawodniczek taekwondo. Przedstawiciele Hwarang Września mają za sobą pracowity okres. Poniżej szczegóły.

KP WOODEN VILLA WRZEŚNIA ROZPOCZYNA SEZON! (ZAPOWIEDŹ)

W sobotę, 29 października (o godzinie 20) w hali sportowej przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni futsaliści KP Wooden Villa Września rozegrają pierwsze spotkanie w nowym sezonie II Polskiej Ligi Futsalu. Ich przeciwnikiem będzie beniaminek rozgrywek – CHFT JS Power-Pol Chełmża.

Za nami pierwsze zawody MTB Nekla! (FOTO)

W minioną niedzielę, 25 września kolarze rywalizowali na terenie kompleksu leśnego w Nekielce. Pierwsze zawody MTB Nekla przeszły do historii.