Rusza nowy sezon wrzesińskiego futsalu!

Wracamy do gry! Znamy już terminarz 1. kolejki nowego sezonu WTPN.

Finał Czwartków Lekkoatletycznych we Wrześni

W czwartek, 7 października odbył się finał jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Medale najlepszym wręczył Zastępca Burmistrza Wrześni Artur Mokracki oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Jarosław Malicki.

Zakończenie ligi LZS

W niedzielę, 26 września na boisku w Chociczy Wielkiej odbyła się ostatnia w tym roku kolejka Letniej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września.

Bieg Kosynierów w nowej odsłonie (WYNIKI)

W minioną niedzielę, 19 września zorganizowano 37. edycję Biegu Kosynierów. Wyjątkowo w tym roku biegacze rywalizowali na leśnych duktach między Nowym Folwarkiem a Barczyzną. Bieg ukończyło 75 zawodników. 

Victoria wyszarpała trzy cenne punkty

W spotkaniu 5. kolejki rozgrywek IV ligi wrzesińscy piłkarze odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali na boisku rywala Koronę Piaski 2:1.

Wrześnianie na Mistrzostwach Polski Katamaranów!

W dniach 20-22 sierpnia 2021 roku w Sopocie odbyły się Mistrzostwa Polski Katamaranów. W tym roku udział wzięła także załoga z Wrześni. Piotr Woźniak i Michał Springer startowali w klasie F18 na katamaranie Nacra Infiusion.

Siatkarskie emocje już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend siatkarski Memoriał im. Ryszarda Tuszyńskiego.

ZAGRALI DLA ALUSI!

15 sierpnia na boisku we Węgierkach rozegrano II edycję turnieju „Piłka Łączy Pokolenia”. Oprócz sportowej rywalizacji, zbierano również środki na operację 4-letniej Alicji Bartkowiak.

KP Września zaprasza na otwarte treningi

Futsalowy zespół KP Września rusza wkrótce z przygotowaniami do nowego, makroregionalnego sezonu. W związku z tym z końcem sierpnia organizujemy dwa treningi otwarte, na które chcemy zaprosić wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w futsalu.

Plaża Wrze 2021! Września plażówką stoi!

Za nami kolejna edycja rewelacyjnej siatkarskiej imprezy na wrzesińskim piasku przy ul. Gnieźnieńskiej. W miniony weekend (7-8 sierpnia) na obiektach WOSR walczyły duety: kobiet, mężczyzn, miksty oraz oldboye +85. Zawodnicy i zawodniczki z całego kraju. Poniżej pierwsze wyniki. Gratulacje dla uczestników oraz organizatorów – Stowarzyszenia Volley Września! Ogólnopolski turniej w ramach Wielkopolskiego Wielkiego Szlema.