Komunikat zarządu Victorii w sprawie składek

Świat sportu stanął w miejscu, jak wiele innych sfer życia codziennego. Kluby w niemal każdej dyscyplinie robią co mogą by przetrwać. Lokalnie, władze Victorii Września postanowiły co dalej ze składkami, które opłacają rodzice. Poniżej szczegóły.

ROZGRYWKI LIGI HALOWEJ LZS ZAKOŃCZONE

Zarząd Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni wraz z przedstawicielami drużyn podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek Ligi Halowej LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września w sezonie 2019/2020 z powodu pandemii koronawirusa.

Świat sportu w zawieszeniu. Victoria trenuje indywidualnie i wirtualnie

PZPN oficjalnie przedłużył zawieszenie rozgrywek na wszystkich szczeblach do 26 kwietnia włącznie. Wrzesińscy piłkarze otrzymali od trenera plan indywidualnych przygotowań.

XXXVII Bieg Kosynierów odbędzie się w innym terminie

Oficjalnie: tegoroczny Bieg Kosynierów ulicami Wrześni nie odbędzie się w pierwotnym terminie (26 kwietnia). Z wiadomych przyczyn. Organizator – KB Kosynier Września wyznaczył dwie zastępcze daty. Trwają zapisy.

Drużyny z Włoch, Czarnogóry i Walii nie przyjadą do Wrześni

Tego można było się spodziewać. W związku z sytuacją epidemiologiczną odwołano piłkarski turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy do lat 17.

APP Krispol pokonał lidera na nowym terafleksie

W ostatnim spotkaniu przed zawieszeniem rozgrywek Krispol 1. Ligi pomarańczowi sprawili bardzo miłą niespodziankę! APP Krispol Września na własnym, nowym boisku i przed kamerami tv pokonał lidera rozgrywek Stal Nysę 3:1.

Mecz APP Krispol – Stal Nysa bez publiczności

Czwartkowy spotkanie siatkarskiej Krispol 1. ligi we Wrześni odbędzie się bez udziału publiczności. APP Krispol Września podejmie lidera rozgrywek Stal Nysę. Jednak mecz będzie można zobaczyć „na żywo”. 

Porażka Victorii. Biało-zieloni poza Pucharem Polski

Piłkarze Victorii Września mają za sobą pierwszy pojedynek po zimowym okresie przygotowawczym. W sobotnim meczu Pucharu Polski musieli uznać wyższość zespołu KS Opatówek. Gospodarze ustalili wynik spotkania w 90. minucie. Za tydzień również wyjazdowy rewanż z rywalem. 

Za nami I Turniej Tenisa Stołowego im. Franciszka Sztuki

W Miłosławiu 1 marca zorganizowano turniej tenisa stołowego. W szranki stanęli również burmistrz Hubert Gruszczyński oraz Jarosław Maciejewski prezes Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego.

Wrzesiński Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych (ZDJĘCIA)

Już po raz 4. z wrzesińskiego campingu wystartował Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem wilczym”. W imprezie wzięło udział około 300 osób. Poniżej fotorelacja!