Za nami pierwsze zawody MTB Nekla! (FOTO)

W minioną niedzielę, 25 września kolarze rywalizowali na terenie kompleksu leśnego w Nekielce. Pierwsze zawody MTB Nekla przeszły do historii.

We Wrześni ruszyły Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn! Zapraszamy na trybuny

Tradycyjnie na obiektach WOSR, dziś rano odbyło się uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Siatkówce Plażowej Września 2022. Do niedzieli zapraszamy na trybuny przy ul. Gnieźnieńskiej! Września kolejny raz stolicą plażówki!

W sobotę Victoria rozpoczyna nowy sezon

Już w najbliższą sobotę (6 sierpnia) wznowią rozgrywki zawodnicy Artbud 4 ligi. Po ponad miesięcznej przerwie wybiegną na boisko by walczyć o ligowe punkty. Victoria Września swój pierwszy mecz w sezonie 2022 rozegra na własnym boisku. Rywalem będzie drużyna Lipna Stęszew.

Przed nami kolejna odsłona turnieju „Plaża Wrze”!

Wrzesińskie Stowarzyszenie Volley Września z radością zaprasza na ósmą już edycję corocznego turnieju siatkówki plażowej! Zachęcamy do kibicowania!

Ruszyły zapisy na turniej „Piłka łączy pokolenia”

15 sierpnia na boisku we Węgierkach odbędzie się III edycja piłkarskiego turnieju „Piłka Łączy Pokolenia” skierowanego do seniorów oraz dzieci i młodzieży z roczników 2006-2009 i 2010-2012. Można już zgłaszać drużyny na to wydarzenie!

Nasi zawodnicy na Ślesińskim Festiwalu Szachowym (wyniki)

3 lipca odbył się XI Ślesiński Festiwal Szachowy. W ramach festiwalu rozegrano turniej indywidualny oraz turniej drużynowy. W turnieju indywidualnym wystąpili lokalni zawodnicy: Krzysztof Zakrzewicz (Września), Leszek Kędzierski (Iskra Marzenin), Igor Wardęski i Jacek Zieliński (UKS Wrzesińska Akademia Szachowa).

Kadrowe roszady w Victorii

Ruszyły przygotowania do nowego sezonu na boiskach IV ligi. Nowe władze Victorii budują kadrę. Do zespołu dołączył Lago Liade Orlande Kpassa.

Wrześnianin w kadrze Polski

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania do kadry LAMO (Letniej Akademii Młodych Orłów).

Victoria poznała terminarz i rozpoczyna treningi z nowym trenerem

Dziś popołudniu na obiektach przy Kosynierów zaplanowano pierwsze zajęcia treningowe Victorii w okresie przygotowawczym.

Nowe władze Victorii Września!

28 czerwca w restauracji Avocado odbyło się walne zgromadzenie członków zarządu Victorii Września. Poznaliśmy nowego prezesa klubu, którym został Mateusz Kuliński. Zastąpił dotychczasowego długoletniego – Eugeniusza Nowickiego.