Koncert Izabeli Zalewskiej w Zamkowej!

W imieniu organizatorów – Starostwa Powiatowego, zapraszamy na koncert Izabeli Zalewskiej!

Spektakl „Koziołek Matołek” na wrzesińskiej scenie

W imieniu Wrzesińskiego Ośrodka Kultury zapraszamy na przygodę z Koziołkiem Matołkiem! Spektakl wystawi Teatr Muzyczny z Poznania 10 października (niedziela). 

Kabaret Paranienormalni ponownie pojawią się we Wrześni!

Znany i lubiany kabaret znów odwiedzi nasze miasto z nowym programem! Artyści pojawią się na scenie WOK-u 28 listopada. Można już kupić bilet.

Zespół Raz, Dwa, Trzy na wrzesińskiej scenie!

Już dziś zapraszamy do Wrzesińskiego Ośrodka Kultury 7 listopada! W ten dzień na scenie wystąpi zespół RAZ, DWA, TRZY, który będzie świętował swoje 30-lecie. Ruszyła sprzedaż biletów. 

Komediowy spektakl z gwiazdami na wrzesińskiej scenie!

Koncertowo-imprezowy sezon w odnowionym WOK-u ruszył pełną parą. Tym razem zapraszamy na teatralny spektakl pt. „Wieczór panieński plus”. W naszym mieście pojawią się znani aktorzy!

Trwa Festiwal Orkiestr Dętych! Wyjątkowy koncert w amfiteatrze (GALERIA)

Jubileuszowy koncert na 25-lecie Wrzesińskiej Orkiestry Dętej uświetnił pierwszy dzień Wrzesińskiego Festiwalu! Na scenie wspólnie z muzykami wystąpili goście – Kuba Badach oraz Izabela Zalewska. Wcześniej orkiestry zaprezentowały się nad Zalewem Lipówka. Poniżej zdjęcia!

Scena amfiteatru dziś należy do wrześnian!

Zapraszamy dziś, tj. w sobotę 21 sierpnia na koncertowy wieczór w amfiteatrze im. Anny Jantar! Początek o godz. 17:30.

Kabaret Skeczów Męczących wkrótce we Wrześni!

3 września Kabaret Skeczów Męczących zaprezentuje się w najnowszym programie „Najśmieszniejszy”. Artyści pojawią się na scenie wrzesińskiego amfiteatru. Poniżej szczegóły.

Przed nami wrzesińskie Święto Orkiestr z gwiazdami!

XV Wrzesiński Festiwal Orkiestr Dętych odbędzie się w pierwszy weekend września: 04-05.09.2021. Będzie on nie tylko gratką dla fanów muzyki dętej, ale i okazją do świętowania 25-lecia istnienia naszej Orkiestry.

Leszek Cichoński i Jose Torres w projekcie Viva Santana!

Leszek Cichoński i Jose Torres wraz z zespołem zaprezentowali się we wrzesińskim amfiteatrze w repertuarze Carlosa Santany. Bezpłatny koncert odbył się 14 sierpnia. Poniżej zdjęcia.