Zapraszamy na Kaziuki 2020!

Zespół Pieśni i Tańca „Ojcowizna” wystąpi podczas tegorocznych Kaziuków Wileńskich we Wrześni. 

Charytatywny koncert dla Kuby! We Wrześni wystąpi m.in. MEZO

W Pałacu na Opieszynie 27 lutego (czwartek) już po raz trzeci odbędzie się koncert charytatywny „Nie Rezygnujemy z Marzeń”.  Jako patron medialny wydarzenia gorąco zapraszamy!

Wojciech Tochman spotkał się z wrześnianami

W czwartkowy wieczór, 6 lutego Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni zaprosiła swoich czytelników na spotkanie z Wojciechem Tochmanem- reporterem i autorem literatury faktu.

Kolejny duet w Kolekcji Wrzesińskiej

W tym roku podobnie jak w roku poprzednim Kolekcję Wrzesińską tworzyć będzie dwójka autorów. Tym razem jednak nie będzie to duet fotograficzny, a fotograficzno-dziennikarski. Autorami Kolekcji Wrzesińskiej w 2020 roku będą Maksymilian i Magdalena Rigamonti.

Gminny Przegląd Kolęd. Znamy wyniki! (GALERIA)

W miniony piątek w sali w Psarach Polskich odbył się coroczny Gminny Przegląd Kolęd.  Jury oceniało uczestników w ramach czterech kategorii wiekowych. Poniżej wyniki.

Taneczne show z Iwoną Pavlović

Władze miasta zaprosiły mieszkańców na wielką karnawałową zabawę!

Spotkanie z mistrzem reportażu we Wrześni

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy zaprasza na kolejną odsłonę Wrzesińskiego Kalejdoskopu Literackiego!

Kolędowy wieczór z Eleni!

Wrzesińska Fara wypełniła się kolędami w najlepszym wydaniu. W poniedziałek, 13 stycznia do Wrześni kolejny raz zawitała Eleni.

Za tydzień 28. finał WOŚP. Oto wrzesiński program!

Wiatr w żagle! Dla dziecięcej medycyny zabiegowej! Pod takim hasłem gra w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Za tydzień – w niedzielę, 12 stycznia będzie to już 28. Finał. Tradycyjnie we Wrześni kwesta rozpocznie się już w sobotę, 11 stycznia o 20:00 – 24h Sztafetą Po Światełko do Nieba, na stadionie przy ul. Kaliskiej….

Mazowsze z kolędowym koncertem w Jadwidze! (GALERIA)

Znany i ceniony zespół Mazowsze występuje dziś we wrzesińskim kościele pw. Świętej Królowej Jadwigi przy ul. Ogrodowej. To coroczny koncert kolęd i pastorałek, na który zapraszają proboszcz parafii, Burmistrz Wrześni oraz WOK. Zobaczcie naszą fotorelację z tego klimatycznego wydarzenia. Wstęp był wolny. GALERIA (fot. Dawid Spychalski)