Koncert Viva Santana w amfiteatrze!

Wrzesiński Ośrodek Kultury zapowiedział kolejny koncert w naszym mieście! W imieniu organizatorów 14 sierpnia zapraszamy do amfiteatru!

Piątki z Jazzem: Na rynku wystąpi Monika Borzym

Już w najbliższy piątek na wrzesińskim rynku pojawi się kolejna gwiazda z cyklu „Piątki z jazzem” – Monika Borzym. Charyzmatyczna wokalistka urodzona w Warszawie w 1990r. Wydała pięć płyt.

Odnowiony WOK oficjalnie otwarty. Na scenie znany skrzypek Nigel Kennedy

W czwartkowy wieczór (8 lipca) oficjalnie otwarty został Wrzesiński Ośrodek Kultury, który niedawno przeszedł gruntowny remont.

Wróciły Piątki z Jazzem. Pierwszy koncert za nami

W piątkowy wieczór duet Kuba Matuszczyk – Michał Bronek zainaugurowali cykl koncertów  “Piątki z jazzem”.

Teresa Werner ponownie na wrzesińskiej scenie!

Burmistrz Wrześni oraz Wrzesiński Ośrodek Kultury zapraszają 20 czerwca do Amfiteatru im. Anny Jantar!

Już w ten piątek wracają koncerty na rynku!

Cykl koncertów “Piątki z jazzem” zainauguruje duet Kuba Matuszczyk – Michał Bronek. Początek bezpłatnego koncertu w piątek, 18 czerwca o godz. 20:00. Zapraszamy!

Koncertowe Powitanie Lata w Miłosławiu!

Po długiej przerwie miło nam zapowiedzieć plenerową imprezę w naszym powiecie. Już 26 czerwca w imieniu gminy Miłosław zapraszamy do Powitanie Lata 2021.

XVII Święto Teatru na Prowincji za nami!

W dniach 19-21 maja br. po raz siedemnasty odbyło się Święto Teatru na Prowincji organizowane przez Fundację Dzieci Wrzesińskich i Samorządową Szkołę Podstawową im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku. Tym razem całe przedsięwzięcie było wyjątkowe, bo z uwagi na pandemię COVID-19 odbyło się w trybie zdalnym po rocznej przerwie.

Tegoroczne Święto Teatru na Prowincji w internecie

W imieniu organizatorów – Samorządowej Szkoły im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku zapraszamy na kolejną XVII odsłonę Święta Teatru na Prowincji, które odbędzie się w dniach 19-21 maja 2021 r.

Wystawa 100 oryginalnych prac Salvadora Dali we Wrześni!

Burmistrz Miasta i Gminy Września zaprasza na wystawę pt.: „Boska Komedia” zorganizowaną przez Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni we współpracy z Art Expo S.I.A.