Kaziuki 2020 za nami!

Kaziuki 2020 za nami! 7 marca piękny występ zespołu Ojcowizna publiczność oklaskiwała w nowej hali sportowo-widowiskowej przy ul. Wojska Polskiego.

Nie rezygnujmy z marzeń! Mezo zaśpiewał dla Kuby (GALERIA)

Tłumy wrześnian wypełniły w czwartkowy wieczór największą salę Pałacu na Opieszynie. Za nami już trzeci charytatywny koncert „Nie rezygnujmy z marzeń”! Tym razem zgromadzeni okazali bezcenne wsparcie dla niezwykle radosnego walczącego o zdrowie Kuby Balcerzaka i jego rodziny. Organizacja koncertu, który uświetnił duet Mezo i Ewa Jach, na najwyższym poziomie. Zobaczcie fotorelację!

Przed nami 27. edycja FPO!

W imieniu organizatorów zapraszamy na 27. odsłonę Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrześni.

Zapraszamy na Kaziuki 2020!

Zespół Pieśni i Tańca „Ojcowizna” wystąpi podczas tegorocznych Kaziuków Wileńskich we Wrześni. 

Charytatywny koncert dla Kuby! We Wrześni wystąpi m.in. MEZO

W Pałacu na Opieszynie 27 lutego (czwartek) już po raz trzeci odbędzie się koncert charytatywny „Nie Rezygnujemy z Marzeń”.  Jako patron medialny wydarzenia gorąco zapraszamy!

Wojciech Tochman spotkał się z wrześnianami

W czwartkowy wieczór, 6 lutego Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni zaprosiła swoich czytelników na spotkanie z Wojciechem Tochmanem- reporterem i autorem literatury faktu.

Kolejny duet w Kolekcji Wrzesińskiej

W tym roku podobnie jak w roku poprzednim Kolekcję Wrzesińską tworzyć będzie dwójka autorów. Tym razem jednak nie będzie to duet fotograficzny, a fotograficzno-dziennikarski. Autorami Kolekcji Wrzesińskiej w 2020 roku będą Maksymilian i Magdalena Rigamonti.

Gminny Przegląd Kolęd. Znamy wyniki! (GALERIA)

W miniony piątek w sali w Psarach Polskich odbył się coroczny Gminny Przegląd Kolęd.  Jury oceniało uczestników w ramach czterech kategorii wiekowych. Poniżej wyniki.

Taneczne show z Iwoną Pavlović

Władze miasta zaprosiły mieszkańców na wielką karnawałową zabawę!

Spotkanie z mistrzem reportażu we Wrześni

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy zaprasza na kolejną odsłonę Wrzesińskiego Kalejdoskopu Literackiego!