20 czerwca (13:25) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki. Służby interweniowały na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Poniżej szczegóły.
Kierujący samochodem Kia Sportage jechał ul. Powstańców Wielkopolskich w kierunku Kosynierów.
Mężczyzna nie zachował szczególnej ostrożności dojeżdżając do przejścia dla pieszych. W wyniku czego doprowadził do zdarzenia z przejeżdżającą przez przejście dla pieszych rowerzystką - mówi nam Adam Wojciński rzecznik prasowy wrzesińskiej policji.
Reklama
Mieszkaniec Wrześni został ukarany mandatem karnym w wysokości 1020 zł oraz 10 punktów karnych. Policjanci nałożyli także dwa mandaty karne po 100 zł dla cyklistki za popełnione wykroczenie.
Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Na miejscu ratownicy medyczni zajęli się rowerzystką. Jednak nikt nie trafił do szpitala.
Redakcja Nowa Września
Fot. Nowa Września
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze