Reklama

Motocyklista w szpitalu po wypadku w Nowej Wsi Królewskiej

W sobotę, 20 czerwca służby interweniowały na drodze wojewódzkiej 442 w miejscowości Nowa Wieś Królewska. Doszło tam do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. Szczegóły w naszym artykule.


Z ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierującemu pojazdem ciężarowym marki Iveco z nieustalonych przyczyn odpadło tylne lewe koło. W wyniku przemieszczenia się uderzyło w mężczyznę, który jechał motorowerem.

Ciężarówka jechała z Wrześni w kierunku Pyzdr.

W wyniku tego zdarzenia kierujący motorowerem został przetransportowany do poznańskiego szpitala. Z uwagi na poniesione obrażenia policjanci przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego.

Reklama

Za kierownicą Iveco siedział 44-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna był trzeźwy. Pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. 

Redakcja Nowa Września 

Fot. OSP Kołaczkowo 

Źródło: KP Policji we Wrześni Aktualizacja: 23/06/2026 12:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nowarzesnia.pl




Reklama