Reklama

Trwa kampania prezydencka. Grzegorz Braun odwiedzi Wrześnię

22/02/2025 12:08

Nasze miasto odwiedzili już Karol Nawrocki czy ostatnio Sławomir Mentzen. Teraz kolejny kandydat na Prezydenta RP zawita do Wrześni. Jak informuje jego rzecznik prasowy wrześnianie będą mieli dwie okazje do spotkania. Poniżej szczegóły. 


W imieniu Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Polski Grzegorza Brauna mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach z naszym kandydatem w rejonie Okręgu 37 wyborczego do Sejmu - zapowiada rzecznik prasowy Marcin Sowiński. 

Zapraszamy w środę, 26 lutego (19:30) na spotkanie otwarte we Wrześni w Hotelu Kosmowski, ul. Wrocławska 43. Natomiast dzień później - w czwartek, 27 lutego (godz.10:00) zaplanowano konferencję prasową z udziałem Grzegorza Brauna na wrzesińskim rynku. Po niej nastąpi złożenie złożenie kwiatów pod Pomnikiem Dzieci Wrzesińskich.

Reklama

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. materiał prasowy 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/02/2025 12:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo nowarzesnia.pl




Reklama