Już w najbliższą sobotę, 29 kwietnia biegacze opanują ulice Wrześni. Przed nami XXXIX Bieg Kosynierów, czyli najszybsza dyszka w Wielkopolsce. Patronem medialnym NowaWrzesnia.pl.
To kolejna odsłona popularnego biegu ulicznego na dystansie 10 km. Do naszego miasta przyjadą biegacze z całej Wielkopolski i nie tylko.
Bardzo liczna będzie grupa oczywiście zawodników z powiatu wrzesińskiego.
Do 27 kwietnia trwają zapisy! Aktualnie na liście startowej 320 biegaczy. Koszt zapisu to 50 zł. Swój udział można zgłosić na stronie organizatora TUTAJ
Start o godz 16:00 z wrzesińskiego rynku. Następnie dwie pętle ulicami Wrześni. Meta tradycyjnie w Parku im. Dzieci Wrzesińskich. Poniżej mapka oraz foto medali.
Powodzenia dla wszystkich! Będziemy na trasie dla Was. Na naszym portalu NowaWrzesnia.pl znajdziecie obszerną fotorelację!

Redakcja NowaWrzesnia.pl
Fot. Własne
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze